در این تاپیک جزوات درسی رشته معماری قرار داده میشود. شما هم اگر جزوه مناسبی در این زمینه دارید آن را در این تاپیک قرار دهید. اگر برای قرار دادن فایل در سایت راهنمایی میخواهید به تاپیک زیر مراجعه نمایید:
http://iransaze.com/ftopict-2414.html

منبع: http://www.omranazad.blogfa.com/post-51.aspx

جزوه (زبان فنی معماری) استاد مهرگان رشته معماری

از اینجا دانلود کنید:
http://persiandrive.net/401940

البته همه جزوات در وبلاگ استاد مهرگان موجود می باشد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز
 
منبع: http://mohammadhamed.mihanblog.com/post/151

پایان دوران کلاسیک تا به امروز مدارس معماری ایالات متحده سهم بسزایی در پیشبرد تاریخ معماری و مبانی تئوری و نظری آن داشته اند وحتی ایالات متحده در اجلاس بین المللی UIA بیشترین سهم و حق رای را دارد .از مدرن منظم و اعصاب خوردکن گرفته تا پست مردن های متعصب تا هایتکی های خیال پرداز و تا جنبش امروزین دلسوزان و دوستداران معماری سبز . تمامی این داستان پر حادثه بستری جز ایالات متحده نداشته و باید اذان کرد که مدارس معماری چون یل – برکلی- ام آی تی – کرنل و حتی هاروارد که سیاست گذار اصلی معماری ایالات متحده است همه و همه با قدرتی وصف ناپذیر در پشت سرهم ایستاده اند تا تاریخ نداشته ایالامتحده را امروز بسازند.


یکی از این مدارس معماری که به تازگی با مطرح کردن مقطع باز (OpenCourseWare) اقدام به انتشار جزوات درسی خود تحت وب کرده است تا بدین طریق ستارگان گمنامی که در سرتا سر دنیا هستند ولی کسی و یا حتی خودشان هم نمی دانند را دانش اولیه بدهند و آنگاه آنها هم به شکوفایی و به عرصه ظهور برسند در مجامع بین المللی خودی نشان دهند و دعوت نامه های وسوسه انگیز و بسیار جذاب را برای همین گمنامان دیروز و ستارگان آینده ارسال کنند تا باز جلو تر بروند و زرق و برق ناشی از پیشرفت آنها همچنان چشمان همگان را به سمت خود خیره کنند.


پس درود بر ستارگان گمنام ایرانی .


در آخر میخواستم پیشنهاد دهم که مقایسه موضوعات درسی ما با انها یادتان نرود که دیدم این کاری است بس عبث بیهوده و پیشنهاد خود را پس میگیرم .


لیست جزوات منتشرشده دانشگاه ام آی تی در رشته معماری.
http://ocw.mit.edu/OcwWeb/Global/all-courses.htm#Architecture 


refrence: http://majiddaryani.blogfa.com/post-58.aspx
جزوه ی هندسه مخصوص کنکور کاردانی به کارشناسی و سایر کنکورها دست نویس مجید دریانی
Download link: http://rapidshare.com/files/159138926/hendese.rar.html


نویسنده: mahbub پستتاریخ: شنبه 15 فروردین 1388 - 20:11    عنوان:  


جزوه های خوبی هستند ممنون
iransaze.com -> دانلود کتابهای الکترونیکی تخصصی فارسی