آموزش متره و برآورد

کتاب خوب درباره  آموزش متره  و برآورد ساختمان

حجم : 155 کیلو بایت

لطفا جهت دانلود کلیک نمایید

 

نقشه های معماری و سازه یک ساختمان

حجم : 600 کیلو بایت

برای دانلود کلیک کنیددنلود نسخه اصلی و کامی نرم افزار SAFE V12 سریع - از دست ندهید

با سلام.دوستان و کاربرن گرامی،لینک دانلود مستقیم با کلمه عبور اکنت خریداری شده را برایتان گذاشتم.توصیه می کنم که از دست ندهید.به خاطر اینکه نسخه اصلی می باشد و دمو نیست.دانلود نرم افزار سیف به صورت مستقیم از سایت شرکت سازنده یعنی شرکت سی اس آی.فقط تا ۳ آبریل فرصت دارید.

دانلود نسخه اصلی از سایت شرکت سازنده

username:      SAFE12
password:    bUXa3uxu 

لطفا در هنگام وارد کردن کلمه عبور و نام به بزرگ و کوچک بودن حروف کلمت دقت نمایید و عین چیزی را که ملاحظه می نمایید را در مکان خود بنویسید. 

اگر بعد از ۳ آبریل به سایت مراجعه نمودید و لینک بالایی دانلود نکرد از این لینک ها دانلود کنید :

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم


سامانه پیامک عمران نو راه اندازی شد

 

 توجه : فرصت تمام می شود - ظرفیت پر می شود زود ثبت کنید

 

برای اولین بار در ایران - کاملا رایگان - همراه با جوایز ماهانه

 

 

سامانه اطلاع رسانی از طریق پیامک وبلاگ عمران نو راه اندازی شد و هم اکنون در مرحله ثبت نام از میان کاربران  می باشیم.فقط ۱۰۰۰ نفر اول به مدت ۱ سال از این خدمات بهره مند خواهند بود به صورت کاملا رایگان.دارای قرعه کشی در هر ماه برای کاربران و خدمات جانبی و محاسن دیگر که بعد از تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد.

 

موضوع چیست؟ :

 در این طرح با ثبت نام از شما ( فقط رشته عمران و معماری و مرتبط -دانشجویان و مهندسین و شاغلین این رشته ها ) روزانه اخبارهای مهم عمران کشور و اطلاعات عمرانی - اطلاعات وبلاگ و پیا م های تبریک و تسلیت اعیاد و  نیز تاریخ های به روز رسانی وبلاگ را  از طریق پیامک به موبایلتان به صورت رایگان ارسال می نماییم.

 

هر روز میانگین ۵ پیامک برای هر ثبت نام کننده که کلا ۵۰۰۰ پیامک برای ۱۰۰۰ نفر از عضو وبلاگ فرستاده می گردد.جمع پیامک ارسال شده :  ۱۵۰عدد برای هر نفر و ۱۵۰ هزار پیامک به کل اعضا در هر ماه.هزینه ماهانه این طرح برای وبلاگ : ماهانه ۱میلیون تومان .رایگان برای همه اعضای ثبت نام کننده.

 

توجه : هر یک از اعضا در صورت انصراف می تواند ثبت نام خود را لغو کند تا نفر بعدی جایگزین گردد.

 

نحوه ثبت نام :

فقط کافی است شماره همراه خودتان و دوستانتان که رشته مرتبط با مو ضوع وبلاگ را دارند  در قسمت :  !!! آشیو نظرات !!! که یک سر پایین تر از  آخرین سطر همین قسمت قرار دارد برای ما فقط شماره خود را بنویسید.توجه داشته باشید که شماره شما حفظ خواهد شد و در قسمت نظرات وبلاگ به نمایش در نخواهد آمد.به این صورت بنویسید :

۰۹۳۶۴۸۰۶۵۶۴

لطفا به دوستان و همکاران نیز اطلاع دهید و توجه داشته باشید ظرفیت فقط ۱۰۰۰ نفر می باشد.همچنین می توانید شماره همه دوستان که هم رشته شما هستند را در این لیست بنویسید و به آن ها این کار را هدیه بدهید.ضمنا ارسال پیامک ها از اواسط بهمن ماه آغاز می گردد.


+ نوشته شده در سه شنبه 11 فروردین1388ساعت 19:3
توسط حسین کریمی موضوع: بهترین سایت عمران ایران| آرشیو نظرات

با عرض سلام خدمت کاربران محترم این وبلاگ.از طرف خودم به خودم و به دوستانم تبریک می گویم.وبلاگ من در معتبرترین مسابقه و اولین مسابقه وبلاگ های برتر ایران اول شد.این مسابقه را نیز محبوب ترین سایت و پرکاربرترین سایت ایران یعنی همان بلاگفا انجام داد.واقعا خیلی خوشحالم .

 

 در باره مدیر وبلاگ

 
نظرسنجی انتخاب برترین وبلاگهای فارسی از ابتدای آبان ماه 1387 به مدت یکماه برگزار شد، در پایان زمان این نظرسنجی 25310 کاربر سایت blogfa.com وبلاگهای محبوب خود در سیزده موضوع مختلف را انتخاب کرده اند.
 

 

 

جهت مشاهده وبلاگهای برتر در هر بخش بر روی لینک مرتبط کلیک کنید.

 

مشاهده لیست برترین وبلاگها
تملک اراضی و آماده سازی مسیر شبکه های آبیاری زهکشی

مقاله ای در مورد تملک اراضی  و آماده سازی مسیر شبکه های آبیاری زهکشی

دانلود رایگان

پسورد برای دانلود :    www.omraneno.com  

لطفا برای دانلود کلیک نمایید